Inauguracja nowego roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kłobucku

05 Październik 2017

W sali kłobuckiego Miejskiego Ośrodka Kultury, spotkali się 3 października seniorzy z naszego powiatu, na inauguracji kolejnego roku działania Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Spotkanie na scenie MOK poprowadził Przewodniczący Powiatowej Rady Seniorów w Kłobucku Marian Góra.

Słuchaczy uniwersytetu przywitali przedstawiciele lokalnych samorządów. Powiat Kłobucki reprezentował Starosta Henryk Kiepura, Wicestarosta Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Krzysztof Nowak. W części oficjalnej do zebranych mówiła się także Anna Jędrzejczyk reprezentująca Wojewodę Śląskiego.

Uczestnicy inauguracji mieli także okazję obejrzeć występ zespołu śpiewaczego Kalina z Truskolas oraz krótki spektakl przygotowany przez aktorów z częstochowskiego teatru.