Dzień Otwarty w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kłobucku organizowany w ramach "Światowego Dnia Świadomości Autyzmu"

16 Marzec 2017

Zapraszamy rodziców dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty w Powiatowej Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej w Kłobucku 1 kwietnia 2017 roku w ramach „Światowego Dnia Świadomości Autyzmu”.

W ramach Dnia Otwartego proponujemy min. konsultacje z pedagogiem, psychologiem i logopedą prowadzącymi diagnozę i terapię dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera, spotkanie z doświadczonym terapeutą, który przedstawi metody terapii stosowane w pracy z dziećmi dotkniętymi autyzmem, rozmowę z matką kilkunastoletniego chłopca z zespołem Aspergera, która opowie o swoich doświadczeniach i funkcjonowaniu syna, możliwość zakupu specjalistycznej literatury z tego zakresu.

Zapraszamy do naszej Poradni.