Dni otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych

05 Luty 2016

Szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Kłobucki corocznie organizują tzw. Dni Otwarte, które w bieżącym roku planowane są w podanych niżej terminach:

• 11-12 lutego br. - Zespół Szkół w Krzepicach
• 04-05 marca br. - Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku
• 09-10 marca br. - Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku
• 03-04 marca br. - Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku

Podczas Dni Otwartych wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z ofertą dydaktyczną szkół i zorientowania się co do perspektyw, jakie daje ukończenie poszczególnych kierunków kształcenia. Na gości odwiedzających czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Podczas Dni Otwartych gimnazjaliści będą mieli okazję obejrzeć szkoły od „wewnątrz”, poznać nauczycieli, pracownie i ich wyposażenie.

Ponadto na swoich stronach internetowych szkoły zamieściły oferty edukacyjne na nadchodzący rok szkolny 2016/2017:
• www.lo.krzepice.pl (Zespół Szkół w Krzepicach)
• www.zsnr1-klobuck.edu.pl (Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku)
• www.zs2klobuck.edu.pl (Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku)
• www.zskosinski.edu.pl (Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku)

Wszystkim zainteresowanym procedurą rekrutacji przypominamy, iż rozpoczyna się ona 6 maja i trwa do 21 czerwca br. W powyższym terminie kandydaci mają możliwość wprowadzenia swoich podań przez Internet oraz składania dokumentów do wybranych szkół. Natomiast od 6 czerwca do 21 czerwca br. swoje dokumenty mogą składać słuchacze szkół dla dorosłych.

Przyszłych kandydatów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych szkół osobiście lub też do zapoznania się z ich ofertą edukacyjną za pośrednictwem stron internetowych.